WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda


Günümüzde birçok ulusal ve uluslararası markanın projelerinde yer almaya devam eden firmamız bu başarı grafiğini sürekli yükselten bir marka olarak, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da önemli başarılara imza atmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

Otel, Konut, Ofis, Rezidans, Hastane , Kamu Binaları gibi sektörlerin tüm ahşap mobilyasını projelendirmeyi, üretimini ve montajını Dünya standartlarındaki üretim kalitemiz ve nitelikli kadromuzun sunmuş olduğu hizmet anlayışı ile anahtar teslim yapmaktayız.

PROJE YÖNETiM BİRİMLERİMİZ

Sahip olduğumuz 150 m2'si ofis olmak üzere 1.500 m2'lik fabrika alanımızda sabit, hareketli ve döşemeli mobilyaların imalatını en yeni ve sektördeki en iyi marka makineler ile gerçekleştirmekteyiz. Üretim gücümüzü en farkı kılan özelliklerimizden biri kendi mimar ve tasarımcılarımızdan oluşan, içimizden yetiştirmiş olduğumuz ekip başı usta ve yardımcı statüsünde çalışan mobilyacılarımızın bu uzun ve zahmetli yolda bizlerle birlikte yürümesidir.

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

Gelişen teknolojinin yeniliklerini kullanarak seri ve kaliteli üretim yaptığımız tesislerimizin makine parkurunda CNC, panel ebatlama, kenar cumbalama, pres, kalibre zımpara, çoklu delme, Sprey cila hattı, giyotin, lazer kaplama birleştirme ve daha birçok profesyonel makine teçhizat ve ekipmanı bulunmaktadır.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

Zeliha Kırk

Zeliha Kırk

Mimar

Melis Güler

Melis Güler

Jeoloji Mühendisi

Vedat BORA

Vedat BORA

İç Mimar Ve Çevre Tasarımcısı

Taha BİLGİN

Taha BİLGİN

İnşaat Mühendisi

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

03.
Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. MOBAT A.Ş
ÜSTE ÇIK